Основною щоденною діяльністю нашої команди є:

  • утримання притулку в с.Загвіздя;
  • допомога у рятуванні, лікуванні бездомних тварин, та пошуку для них люблячих господарів;
  • підтримка програми стерилізації бездомних тварин з метою цивілізованого зменшення їх популяції.

unnamed(1)

Крім того, одним з важливих завдань вважаємо просвітницьку діяльність: через різноманітні акції і заходи пояснюємо необхідність гуманного ставлення до тварин, заохочуємо брати тварин з притулку, допомагати зоозахисним організаціям.
Проекти «Дому Сірка»:
Притулок у с.Загвіздя – тут знайшли прихисток 160 песиків. Наш притулок утримується виключно за рахунок благодійних внесків і силами лише декількох волонтерів, тому постійно потребує допомоги: руками, грошима, їжею, ліками… Будь-яка допомога – безцінна!
«Кубок Сірка» – щорічна свято для псів та їхніх господарів. Це різноматні конкурси для породистих і безпородних собак. Захід – спілкування, консультацій щодо утримання тварин, збір благодійних внесків, реалізація сувенірної продукції, та й просто можливість весело провести час з улюбленцями. Кожен раз під час акції декілька щасливих песиків знаходять нових люблячих господарів.
«Добра акція» – відбувається на Стометрівці, вул. Незалежності 17. Під час акції реалізуються сувеніри та збираються пожертви на потреби наших підопічних.

Долучайтесь! Слідкуйте за анонсами подій на нашому сайті та в соціальних мережах.